Entrepreneurship World Cup ЎЗБЕКИСТОНДА!
Халқаро тадбиркорлик танлови бўлган «Тадбиркорлик бўйича жаҳон чемпионати»нинг (Entrepreneurship World Cup) миллий саралаш босқичида қатнашиш учун рўйхатдан ўтиш жараёни бошланганлигини эълон қиламиз.
Чемпионат – чиндан ҳам глобал миқёсдаги воқеа, унда 100 та мамлакатдан 100 минг нафар тадбиркор иштирок этади!
18 ёшдан 30 ёшгача бўлган бизнесменлар унда қатнашиш учун ариза топширишлари мумкин. Танлов қуйидаги учта босқичдаги барча тадбиркорлик лойихалари учун очиқ: ғоявий босқич, эрта босқич ва ўсиш босқичи.
Аризалар 10 майгача инглиз тилида қабул қилинади.
Миллий саралаш босқичининг финали 30−31 май кунлари Тошкентда халқаро дажражадаги экспертлар иштирокида бўлиб ўтади.

Entrepreneurship World Cup in Uzbekistan!
Now registration is announced for participation in the national qualifying round of the international business competition “Entrepreneurship World Cup”.
This championship is a truly global event, 100 thousand entrepreneurs from 100 countries throughout the world will participate in this competition!
People aged from 18 to 30 years can take part in it. The competition is open to business projects at any of the three development stages: at the ideological and early stages,  as well as at the growth stage.